Responsive Web Tasarım

Kalitenizi Yansıtın!

Web sitelerin en önemli olmazsa olmazı ilk olarak tasarımıdır. Bir firma ne kadar kaliteli bir hizmet verirse versin, eğer web sitesi yapılan hizmetle uyuşmayan bir tasarıma sahipse alıcının dikkatini çekmez. İnternettekiyuzunuz.com olarak ilk önceliğimiz sizlere İstanbul web tasarım ve Kocaeli web tasarım alanında tasarladığımız bu web sitelerine giren müşterilerin site içinde gezinmelerini sağlayıp yapmış olduğunuz hizmetlerinizi ve ürünlerinizi incelemelerini sağlayan bir tasarım oluşturmaktır.

Tabi günümüzde cep telefonlarının da sistemsel açıdan bilgisayarlardan geri kalmamasından ötürü internet daha çok cep telefonlarından kullanılmakta. Bizler de sizler için hazırladığımız responsive uyumlu web siteler sayesinde, müşterilerinizin telefonlarından da sitelerinize rahatlıkla girip kullanabilmelerini sağlamaktayız.

Sizler için tasarladığımız kullanımı kolay admin panelleri sayesinde sitelerinize hem çok daha pratik bir şekilde eklemeler ve düzeltmeler yapıp, hem de bu şekilde rakipleriniz arasında sitenizi daha güncel tutabileceksiniz.

Firmamızdan hizmet aldıktan sonra başlayan dostluğumuz ile birlikte sadece hizmet aldığınız süreçte değil, faaliyet gösterdiğiniz sürece sitenizle alakalı herhangi bir konuda da internettekiyuzunuz.com olarak yanınızda olmaya devam ediyoruz.

slider1

Yapılacak iş Analizi

Öncelikle yapacağımız işe başlamadan önce siz değerli müşterimiz ile ön analiz yapıyoruz.

İşe Başlama

Analizler bittikten sonra iş'e başlıyoruz belirttiğiniz koşullarda çalışmayı sürdürüyoruz.

Son Aşama

İşlemler bittikten sonra siz değerli müşterimiz ile son aşamayı gözden geçiriyoruz.

Zamanında Teslimat

İş'i belirttiğimiz zamanda teslim ediyoruz. Bizim farkımız kısa sürede büyük işler başarmak.